Ettevõte

Viessmann Group

Viessmannis hoolitseme meie planeedi eest, arendades jätkusuutlikke energialahendusi küttesüsteemidele, tööstuslikele süsteemidele ja külmalahendustele - kõik planeedi hüvanguks tulevastele generatsioonidele. Meie oleme perekonna ettevõte ja oleme olnud keskkonnasõbralikkuse pioneerid ning tehnoloogiliste lahenduste trendiloojad 100 aastat. Uute tehnoloogiate entusiasm ja eraettevõtja vaimsus on osad meie DNA ´st.


Kuigi planeerime asju pikaajaliselt, oleme siiski valmis kiireteks ning paindlikeks muudatusteks. Oluliseks ärikultuuri osaks on väärtused, mida meie töötajad jagavad ja kannavad endas-Üheskoos, Vastutustundlikkus ja Innovatiivsus. Need väärtused ja meie ainulaadne innovaatiline kliima kantakse üle tulevikku nii nagu ka ettevõtte juhtimine antakse üle neljandale generatsioonile.

Faktid:

  • Viessmann Grupp on üks turuliidritest kütte-, tööstuslike- ja külmasüsteemide tootmisel. 
  •  Perekonna ettevõte loodi 1917.aastal ja praegu töötab ettevõttes 12 000 töötajat ning grupi käive on 2,25 miljardit eurot. 
  • Ettevõte koosneb 23 tootmisettevõttest 12 eri riigis, tütarettevõtetest ja esindajatest 74 riigis ning 120 müügikontorist üle maailma. 
  • Viessmann on internatsionaalse orientatsiooniga ettevõte.

Rohkem Viessmann Group 


Viessmann väärtused

Together

Entrepreneurial

Responsible