Edeka Görse, Saksamaal

Uus edukalt lõpule viidud projekt Berliinis Edeka Görse & Meichsneri toidupoes

Uus Edeka Görse & Meichsner Berliinis Reinickendorfi linnaosas Eichborndammil kehtestab mitmes mõttes uusi standardeid ja ühendab kaks maailma: selle delikatessiosakonnast võib leida nii Siberi tuuramarja, Prantsuse ja Itaalia trühvleid kui ka sushi’t. Kui need välja arvata, müüakse uues 2000 m² suuruses Edeka poes enamasti kohaliku päritoluga toiduaineid.

Traditsioon ja innovatsioon kohtuvad Eichborndammil erilisel viisil. Uus hoone Reinickendorfis on kogu Saksamaal esimene Edeka pood, mis kasutab piimatoodete osakonnas uuenduslikke Smart Access ustega Viessmanni külmriiuleid. Neid saab avada ühegi puudutuseta ja nendest on saanud klientide suur lemmik.

„Mul on hea meel, et me valisime Smart Access uksed, see investeering on kindlasti seda väärt,“ seletab Peter Görse. Et Smart Access uksed ei vaja raame, on kaubad palju paremini nähtaval kui tavaliste ustega külmriiulites. „See lisaväärtus on meile oluline, sellepärast olime nõus suuremate investeeringukuludega,“ ütleb Görse. Mitte ainult peaaegu nähtamatud uksed, vaid ka Viessmanni külmriiulid TectoDeck LEHO 2 ise püüavad pilke.

Kokku on Peter ja Sören Görsele ning Ingo Meichsnerile kuuluvas Edeka poes Eichborndammil kasutusel üle 56 jooksva meetri Viessmanni külmriiuleid ja sügavkülmikuid. Peale TectoDeck LEHO 2 kasutatakse kaht klassikalist külmriiulit TectoDeck MD1 Spirit Plus valmistoitude ja jookide jaoks. Viessmanni külm- ja sügavkülmkapp TectoFreeze VF1 Luxo täidab Reinickendorfis kahte rolli.

Tänu headele kogemustele ja eelkõige klientidelt saadud suurepärasele tagasisidele tahab Edeka Görse & Meichsner ka edaspidi jääda truuks Viessmanni innovaatilistele kontseptsioonidele.

Me oleme oma uue poe näol kehtestanud tõepoolest võrdlusaluse ja see on nüüd kindlasti võrdlusalus meie tulevaste projektide jaoks.

Peter Görse

Meie referentsid