ICA Kvantum Trossen

Tulevikku koos Viessmanniga

Kauni Rootsi linna Trosa südames asub äsja avatud toidukauplus ICA Kvantum Trossen. Kauplus avas uksed alles 2019. aasta novembris, kuid juba on sellest saanud nii esteetiline kui ka tehniline pärl. Tänu mitmesugustele uuenduslikele keskkonna- ja tehnoloogialahendustele, eriti Viessmanni pakutavas külmutussüsteemis, on ICA Kvantum Trossenist saanud rekordilise ajaga väga hinnatud toidupood.

Kaupluse juhatajal Jens Cederholmil on rohkem kui paarikümneaastane toiduainetööstuses töötamise kogemus. Ta teab, et ICA kauplus peab kliente rõõmustama ja inspireerima.

Üle saja külastuse õigete seadmete leidmiseks

Kui kätte jõudis aeg uute külmriiulite ja sügavkülmikute hankimiseks, tegi Jens põhjalikku uurimistööd.

„Inspiratsiooni saamiseks tegime rohkem kui sada väljasõitu. Seejärel avanes meil võimalus näha uusi Viessmanni külmriiuleid ja me olime rabatud,“ avaldas Jens.

Külmutamise tulevik

Kogu külmutussüsteem on tipptasemel ning kasutab nii jaheduse kui ka soojuse eeliseid, säilitades neid geotehnoloogia abil maapõues. Jahedus ja soojus võetakse külmutusseadmestiku ja maapõue vahel üha uuesti ringlusse. ICA Kvantum Trossen on üks Rootsi esimesi kauplusi, mis selle uuendusliku tehnoloogia kasutusele võttis.

„Meile on keskkond olnud alati väga oluline. Osaliselt seetõttu, et see teeb head planeedile, ja osaliselt seetõttu, et keskkonnast hoolimine toob ka rahalisi sääste. Kõik kauplused Rootsis ja Euroopas peavad lõpuks külmutusagensid süsinikdioksiidi vastu vahetama, seega on see olnud meie jaoks suurepärane katseprojekt,“ selgitab Jens.

Loodame suurendada müügimahtu 20% võrra

Kauplust külastab 15 000–20 000 klienti nädalas ja aastane müügitulu on umbes 19 miljonit eurot. Tänu uuele külmutussüsteemile ja kõigile selle pakutavatele tõhususe parendustele loodab ICA suurendada müügimahtu umbes 20%.

Jens on veendunud seadmete energiasäästlikkuses, nende töökindluses ning Viessmanni usaldusväärsuses tarnijana.

„Minu arvates on Viessmann teinud tootearenduses suuri edusamme. Ma arvan, et nende külmriiulid võivad olla turu parimad. Meie jaoks on ehk siiski kõige olulisem tasuvus.“

Jens Cederholm, ICA Kvantum Trossen

Meie referentsid