Puhasruumi lahendused

Pädev partner, kes pakub kliendikeskseid süsteemilahendusi.

Viessmanni külmalahenduste üksus Vitec on teie pädev partner kõigis puhasruumide tehnoloogia valdkonnapõhistes kasutuskohtades, olgu selleks bioteadused, haiglad või tööstus. Tänu kohandatud puhasruumide lahendustele oleme üks juhtivatest ettevõtetest selles valdkonnas.

Seina- ja laesüsteemide energiasäästlik ja terviklik moodulkonstruktsioonide disain tagab ülima paindlikkuse tundlike tootmisalade loomisel. Viessmann pakub laias valikus tooteid, alustades aktiivlukkudest ja täppiskaalumise töökohtadest ning lõpetades toodetega kokkupuute vältimiseks mõeldud proovikabiinidega.

Paigaldatavad detailid, näiteks meie rakenduslikud õhu taasringlussüsteemid, mida on täiustatud aktiivsete filtrikassettide ja termodünaamilise kliimaseadmega, täiendavad meie tootevalikut ja vastavad kõrgeimatele standarditele.

Viessmann toetab jätkusuutlikkust majanduslikus, keskkonnaalases ja sotsiaalse vastutuse mõttes ning vastupidavate ja korduskasutatavate materjalide kasutamist.

Lisainformatsiooni saamiseks vaadake Viteci veebisaiti või võtke ühendust meie kohaliku müügiesindusega.Kas olete huvitatud puhasruumi lahendustest? Saame teid selles aidata.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin
Intensiivraviosakonna moodulkomplektid  Intensive Care Units GB